Web Content Viewer

Actions
ÇÖZÜMLER

Web Content Viewer

Actions
Web Content Viewer

32Bit sektörel çözümlerin yanında, doküman yönetimi, kurumsal portaller, iş süreçleri yönetimi ve mobil alanlarında da farklı çözümler üretmektedir.
 
32Bit Java uygulama geliştirme bilgi birikimini IBM Çözüm Ortağı sıfatıyla Servis Odaklı Mimari SOA tecrübesiyle bütünleştirmiştir. BPMN standartlarında iş süreçleri modelleme, tasarım ve uygulama konusunda kendisini kanıtlamıştır. İş süreçlerinin tamamlayıcıları olan doküman yönetimi, ESB entegrasyon katmanı, raporlama/iş zekası ve sosyal iş uygulamaları konusunda ürün ve çözümleri mevcuttur.

Administrative Business Processes Portfolio

32Bit, İş süreçleri otomasyonu, Java, SOA ve IBM middleware üzerinde 20 yılı aşkın bilgi birikimini ve çözüm geliştirme deneyimlerini, finans, kamu ve telco sektörleri başta olmak üzere orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlarına 32Bit ABP “Administrative Business Processes Portfolio” çözüm ailesi çatısı altında sunmaktadır. Bu çözümlerin her bir bileşeni kurumun ihtiyacına göre konumlandırılabilmektedir.

IBM Middleware

Portfoliomuza dahil olan uygulamalarımızla birlikte kullanılan IBM Middleware bileşenlerinin her biri seçimliktir. Biri birine uçtan uca entegre olan tüm bileşenler kurumun ve uygulamanın gerektirdiği kombinasyonlarda kullanılabilmektedir.
 
32Bit'in Administrative Business Process uygulama portföyünün esnekliği sayesinde her bir uygulama için temel alt yapı blokları (lego blokları) kurumun kendi mevcut assetleri olabileceği gibi IBM’in middleware portföyündeki ürünleri arasından seçilebilmektedir.
 
Çözüm setimizdeki seçilen bileşenler projelendirilirken, -kurumun aksine bir talebi yok ise- mümkün olduğunca “IBM WebSphere Integration Reference Architecture”ünde önerilen yaklaşıma uygun bir mimari tasarlanır.
 
32Bit'in sertifika sahibi uzmanları Administrative Business Processes Portfolio çözümlerini seçen kurumların kullanıcılarına uçtan uca çözüm sunma amacıyla IBM middleware ürünleri için aşağıdaki alanlarda hizmet verirler: 

  • Ürün Kurulumları (tekil ya da kümelenmiş sunucular üzerine)
  • Konfigürasyon ve performans ayarları,
  • Ürün yönetim eğitimi,
  • Geliştiriciler, Tasarlayıcılar ve Son kullanıcılar için eğitimler,
  • Ürün Bakımı, PMR(Problem Management Record) ve Fix'lerin takibi, Teknik destek,
  • Danışmanlık ve mentorluk hizmetleri,
  • Proje Yönetimi,
  • Süreç Analizi ve Tasarımı