Web Content Viewer

Actions
ÇÖZÜMLER

Web Content Viewer

Actions
Web Content Viewer

Finansal Entegrasyon

 

32bit, finansal bilgi ve veri tedariğinde dünyanın önde gelen şirketi Thomson Reuters’ın çözüm ortağı olarak gerçek zamanlı veri iletişimi ve sistem entegrasyonu konularında uzmanlaşmıştır. Özellikle Türkiye ve Ortadoğu’nun önde gelen banka ve finansal kuruluşları’na kendi markası altında geliştirdiği geniş ürün yelpazesi ve kişiselleştirilebilir çözümler ile hizmet vermektedir.


32bit finansal entegrasyon çözümleri ile piyasa verilerini ve işlem sonrası verileri gerçek zamanlı ve sorunsuz olarak kurumların hedef sistemlerine aktararak, kurumsal hazine ve risk yönetimi süreçlerini garanti altına almaktadır. Her türlü finansal enstrümanın istenilen formatta kişiselleştirilerek gerçek zamanlı fiyatlandırılması, limit ve segment yönetiminin otomasyonu mümkündür. Ayrıca işlem sonrası verilerinin de istenilen format ve tasarımda kişiselleştirilerek ihtiyaca göre aktarımı yapılmaktadır. Kurumların finansal back-office uygulamalarının iyileştirilmesi ve otomatize edilmesinin yanı sıra görünürlük ilkesi gereği denetim süreçlerine de kaynak oluşturmaktadır.


Çözümlerinin platform bağımsız olması sayesinde, kurumların küresel ölçekte finansal veriye tek bir kaynaktan hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabileceği teknolojik altyapıyı sağlamaktadır. Projelerin her safhasında danışmanlık, eğitim ve teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.