Web Content Viewer

Actions
HAKKIMIZDA

Web Content Viewer

Actions

Web Content Viewer

Actions

1988 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz e-business uygulamaları, gerçek zamanlı veri iletişimi ve sistem entegrasyonu konularında uzmanlaşmıştır. Yazılım ürünlerimiz, entegrasyon ve danışmanlık hizmetlerimizle Finans ve Sigorta sektörü başta olmak üzere tüm sektörlere anahtar teslim çözümler üretmekteyiz.
 

Uzun yıllar bir arada çalışan ekibimizin bilgi birikimi ve deneyimi ile yaratılan çözümler, değişen iş koşulları karşısında müşterilerimize en üst düzeyde verimlilik ve rekabet avantajı sağlamaktadır. Hazır ürün ve çözümlerimizin yanında müşterilerimizin bilgi sistemi gereksinimlerine en uygun çözümü projelendirerek geliştirmekteyiz.
 

Projenin her safhasında danışmanlık, eğitim ve teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. 
 

Bunun için sizin adınıza tüm yeni teknolojileri ve internet dünyasını yakından izliyoruz; sürekli eğitilen uzman teknik ekibimizle, firmanıza özel çözümler, hizmetler ve ürünler sağlıyoruz ve sizin bir teknoloji iş ortağınız olmak için çalışıyoruz.
 

Üretici ve platform bağımsız çözümlerimizle müşterilerimizin toplam sahip olma maliyetini optimum düzeyde tutuyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Temel hedefimiz teknoloji ortağınız olarak sizi dinleyip, ihtiyaçlarınızı anlamak ve bilgisayar teknolojilerinin avantajlarını kullanımınıza sunarak sizlerin kendi uzmanlık alanlarınıza odaklanıp başarılı olabilmenizi sağlamaktır.

  • Müşterilerimizi teknolojiden daha çok yararlandırmak ve iş süreçlerini elektronik ortama taşımak
  • Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak
  • Ürün ve Hizmetlerimizi güvenilirlik ve profesyonellik çerçevesinde kıyaslanabilir maliyetlerle sağlamak
  • Çözümlerimizde markaya değil, müşteri ihtiyaçlarına odaklanmak