FiGO

Fiş bilgilerini manuel girmek, fişlerin takibini yapmak ve yapılan masraf girişlerinin onayını almak herkes için zorlu bir süreçtir. Süreç sırasında kaybolan fişler, hatalı ve mükerrer girişler çalışanlar ve şirketlere zarar verir.  

Hızlı – Pratik – Akıllı – Şeffaf 

FiGO tüm bu sorunları ortadan kaldırır. Tek tıkla fotoğrafını çektiğiniz masraf fişlerinizi, FiGO’nun yapay zeka destekli OCR’ı sizin için sisteme girer. Masraf süreçlerinizin hızlı, pratik, akıllı ve şeffaf bir şekilde ilerlemesini sağlar. 

Hızlı – Pratik – Akıllı – Şeffaf 

FiGO’nun yapay zeka destekli OCR teknolojisi, tek bir tıklamayla fişlerden verileri alır ve verileri otomatik olarak sisteme girer.

Image
Image

FiGO ile masraf yönetimi süreçleriniz daha hızlı, daha pratik, akıllı ve şeffaf.

Image
Image

Özellikler

Yapay Zeka ile Sürekli Öğrenme

Taratılan fişlerin hatalı okunan kısımlarında yapılan kullanıcı düzeltmeleri, arka tarafta makine öğrenmesi ile öğrenilir. Bir sonraki girişin hatasız okunmasını sağlar.

Zaman ve Efordan Tasarruf

Muhasebe çalışanlarının daha kısa sürede daha kaliteli raporlar hazırlamasını kolaylaştırır. Masraf girişi sırasında harcanan zaman ve eforu minimuma indirir.

Gerçek Zamanlı Takip İmkanı

Yöneticiler otomatik mail yolu ile çalışanlarının masraflarını gerçek zamanlı olarak takip eder ve değerlendirir. Değerlendirme ve onay için çalışanın tüm masrafları forma girmesini beklemek durumunda kalmaz.

Şeffaf Masraf Süreçleri

Masraf süreçleri ilerlerken, doğru adımların uygulanıp uygulanmadığını ya da masrafların belirlenen şirket kriterleri dahilinde kalıp kalmadığını takip etmenizi sağlar.

Kolay Arşivleme

Dijital ortamda bulunan belgelerin belirli bir düzende, istenen zamana kadar kayıt altında tutulması ve parametreler doğrultusunda kategorize edilmesini kolaylaştırır.