Akıllı Muhaberat Yönetimi

32bit Akıllı Muhaberat Yönetimi, firmanızdaki gelen-giden evrak/kargo süreçlerinizi tek bir platform üzerinden takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Teslimat anında, gelen evrak veya paketleri hızlıca kayıt altına alabilirsiniz. Akıllı Muhaberat Çözümü, alıcı bilgisi, tarih, kargo firması, tipi, vb. bilgilerin girişine imkan sağlar. Gelen evrak veya paketin alıcıya teslimiyle birlikte kayıtlarınız güncellenir.

Özellikler

Gönderi Takibi

Gönderi sorgulama, gönderi işleme alma, silme, iptal etme gibi işlemleri yapabilir, sorgulanan sonuçların excele aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Alarm Mekanizmaları

Evrak gönderimi veya teslimi gibi havuzda bekleyen işlemlerin tanımlı süre içerisinde tamamlanmaması durumunda, kullanıcıların E-mail ve SMS gibi yöntemlerle bilgilendirmesi sağlanır.

QR Kod & Barkod Okuma

Evrakların gönderimi veya teslimi sırasında QR kod veya Barkodları okutarak veri girişini hızlandırabilir, zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Arşivleme ve Kategorize Etme

Dijital ortamda bulunan belgelerin belirli bir düzende, istenen zamana kadar kayıt altında tutulması ve parametreler doğrultusunda kategorize edilmesini kolaylaştırabilirsiniz.