Satın Alma Yönetimi

32bit Satın Alma Yönetimi Çözümü firmaların satın alma süreçlerini yönetebilecekleri ve takip edebilecekleri uçtan uca bir platform sağlar.

Satın alma ve finans departmanlarının satın alma politikalarını uygulama ve yürütme konusunda iş birliği içerisinde çalışmasına yardımcı olur.

Özellikler

Dinamik Form Oluşturma

32bit Satın Alma Çözümü sayesinde form şablonlarını hızlıca oluşturabilir, sipariş yeri, kodu, tutarı, vb. gerekli verileri kullandığınız ERP (SAP, Oracle, Logo) uygulamalarından çekebilir ve süreç içerisinde yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Takip

Satın alma talebi, teklif toplama, değerlendirme, sipariş ve teslim aşamalarını gerçek zamanlı takip edin ve kararlarınızı hızlandırın.

Şeffaf ve İzlenebilir Süreçler

Satın alma süreçlerinizde girilen teklif taleplerini, alınan tekliflerin detaylarını ve geçmişte satın alınan ürün, hizmet ve firma detaylarını gelişmiş takip özelliği sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

KPI Ölçümü

Çeşitli dashboard ve grafikler ile süreç ve çalışan performanslarını ölçümleyin.

Onay Akışları

Onay akışlarınızı tek bir platformdan yönetin. Verilen kararları kayıt altına alın.

Kusursuz Entegrasyon

Kullandığınız ERP, Muhasebe uygulamaları ve 3. Parti sistemler ile kolayca entegre olun. Entegrasyon kabiliyeti sayesinde veri bütünlüğünü koruyun.